فرماندارشاهین شهرو میمه مطرح کرد: لزوم استفاده از ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در پیشبرد مسائل مختلف کشور

۰۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۹ کد : ۱۴۵ اخبار
تعداد بازدید:۸۳۶
به گزارش روابط عمومی واحد میمه ، اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی میمه به همراه امام جمعه شهر با فرماندار جدید شهرستان شاهین شهر و میمه دیدار و انتصاب وی را تبریک گفتند.
فرماندارشاهین شهرو میمه مطرح کرد: لزوم استفاده از ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در پیشبرد مسائل مختلف کشور

در این جلسه دکتر حجازی رئیس واحد دانشگاهی میمه در سخنانی ضمن تشکر از حمایت های فرمانداری به طرح مسائل مختلف آموزشی پژوهشی و فرهنگی دانشگاه اشاره و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه با توجه به شرایط و موقعیت جغرافیایی مناسب و قدمتی که دارد می تواند با ادارات شهرستان در زمینه های مختلف بالاخص امور پژوهشی همکاری داشته باشد.

وی  با دعوت از فرماندار به منظور بازدید از دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی میمه آمادگی این واحد دانشگاهی را برای تعامل نزدیکتر با فرمانداری در راستای تحقق اهداف شهرستان اعلام کرد.

فرماندار شاهین شهر و میمه در این جلسه ضمن ارزیابی خوب فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور از زحمات مسئولین فعلی و سابق دانشگاه قدردانی کرد.

وی با اشاره به پتانسیل ویژه بخش میمه از لحاظ جعرافیایی، تاریخی و گردشگری استفاده از ظرفیت این واحد دانشگاهی را در پیشبرد امور بخش و شهرستان از اولویت های کاری فرمانداری دانست و اظهار امیدواری نمود با تعامل با دستگاههای اداری و دانشگاهها و حمایت های امام جمعه شهر بتوان گام های مثبت در راستای پیشرفت و توسعه بخش میمه برداشت.


( ۲ )

نظر شما :